هشدار دادن روسیه پوتین شایعات آزادی بیان

هشدار دادن: روسیه پوتین شایعات آزادی بیان اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی آن نوجوانی که در اعتراضات اخیر پرچم را پایین کشید فریب خورده بود / آقایی به ا

دادستان کل کشور گفت: امنیت سه ضلع دارد که یک ضلع آن نیروی انتظامی ،ضلع دوم دستگاه اطلاعاتی و ضلع سوم دستگاه قضایی است و اگربین این سه ضلع هماهنگی باشد موتور کشو

آن نوجوانی که در اعتراضات اخیر پرچم را پایین کشید فریب خورده بود / آقایی به ا

دادستان کل کشور: آن نوجوانی که در اعتراضات اخیر پرچم را پایین کشید فریب خورده بود / آقایی به او گفته بود به تو پول می دهم که پرچم را پایین بکشی

عبارات مهم : امنیت

دادستان کل کشور:

آن نوجوانی که در اعتراضات اخیر پرچم را پایین کشید فریب خورده بود / آقایی به او گفته بود به تو پول می دهم که پرچم را پایین بکشی / بعد از حوادث اخیر، دشمن دوباره از اینترنت فرخوان می دهد که در دهه فجر تجمعاتی را ایجاد کنند / برداشتن روسری در خیابان، حرکت بسیار فرزند گانه ای است

آن نوجوانی که در اعتراضات اخیر پرچم را پایین کشید فریب خورده بود / آقایی به ا

دادستان کل کشور گفت: امنیت سه ضلع دارد که یک ضلع آن نیروی انتظامی ،ضلع دوم دستگاه اطلاعاتی و ضلع سوم دستگاه قضایی است و اگربین این سه ضلع هماهنگی باشد موتور کشور درست کار می کند و اگر این سه ضلع هماهنگ نباشند این موتور درست کار نمی کند .

به گزارش گزینش ، حجت الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور در مراسم رونمایی سامانه مجازی آموزش ضابطان اظهار کرد: شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا(س) را تسلیت عرض می کنم.

وی افزود: در آستانه دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم و ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر جهت رهبر انقلاب،یاد شهدای انقلاب را گرامی می دارم.

دادستان کل کشور گفت: امنیت سه ضلع دارد که یک ضلع آن نیروی انتظامی ،ضلع دوم دستگاه اطلاعاتی و ضلع سوم دستگاه قضایی است و اگربین این سه ضلع هماهنگی باشد موتور کشو

دادستان کل کشور ادامه داد: وظیفه خود می دانم هم به عنوان یک شهروند و هم به عنوان دادستان کل کشور از زحمات ارزشمند نیروی انتظامی در طول سال و همچنین حضور مقتدرانه در حوادث اخیر و اغتشاشاتی که از سوی دشمن نا بکار طرح ریزی شده است بود تقدیر کنم که نیروی انتظامی برنامه ریزی شده است این اغتشاشات را به آرامش تبدیل کرد.

وی گفت: هرگز تلاش نیروی انتظامی از نظر مردم و مسئولان و رهبر انقلاب پوشیده نیست و اگر این خدمات با معنویات همراه باشد قطعا موید عندالله قرار خواهد گرفت.

دادستان کل کشور گفت: زمانی که کار جهت خدا و همراه با معنویت و یاد خدا و نشانه الهی باشد حتما مورد توجه خاص خدا هم قرار می گیرد.

آن نوجوانی که در اعتراضات اخیر پرچم را پایین کشید فریب خورده بود / آقایی به ا

وی افزود: باید در آموزش های نیروهای نظامی به این عنوان توجه کنند که خدمت باید همراه با معنویت باشد لیکن شما در نظامی خدمت می کنید که فرماندهی آن با یک انسان مجتهد و شخصی است که مسیر ائمه را طی کرده است.

دادستان کل کشور بیان کرد: حضرت فاطمه زهرا(س) در خطبه فدک به نکاتی اشاره می کند که این نکات در زندگی ما بسیار سازنده است و می فرماید خداوند ایمان را جهت شما پاک کننده قرار داد. یعنی ایمان جهت روح انسان همان پاکی را ایجاد می کند که آب آلودگی را برطرف می کند و بعد فرمودند خداوند اطاعت از ائمه را موجب نظم قرار داد یعنی ایجاد نظم در جامعه نتیجه پیروی از ائمه است و محور وحدت جامعه به فرموده حضرت فاطمه (س) پیروی از رهبری و ائمه است.

دادستان کل کشور گفت: امنیت سه ضلع دارد که یک ضلع آن نیروی انتظامی ،ضلع دوم دستگاه اطلاعاتی و ضلع سوم دستگاه قضایی است و اگربین این سه ضلع هماهنگی باشد موتور کشو

وی گفت: امروز وحدت جامعه رهبری است در شرایطی که دشمن به دنبال تفرقه است و در این شرایط آن کسی که توانست تمام تفرقه ها را در دهه انقلاب برطرف و خنثی کند تصمیمات ولایت مدارنه امام بود و بعد از امام راحل در این سی سال گذشته باز هم دشمن دست از دشمنی خود برنداشت و به طریق متفاوت دشمنی خود را نشان داد و در این شرایط آن کسی که توانست با تصمیمات خود نقشه های دشمن را خنثی کند تصمیمات رهبر انقلاب بود.

دادستان کل کشور گفت:رهبر انقلاب بارها به وحدت بین مردم در سخنان خود تاکید کردند و از آن مهم تر وحدت بین افرادی است که مسئولیت امنیت کشور را برعهده دارند، امروز امنیت باعث پیشرفت علم و دانش و اقتصاد می شود اگر امنیت نباشد مردم از زندگی خود لذت نمی برند وفرهنگ جامعه به طور جدی آسیب می بیند و اقتصاد و علم پیشرفت نمی کند.

آن نوجوانی که در اعتراضات اخیر پرچم را پایین کشید فریب خورده بود / آقایی به ا

وی افزود: این امنیت سه ضلع دارد که یک ضلع آن نیروی انتظامی ،ضلع دوم دستگاه اطلاعاتی و ضلع سوم دستگاه قضایی است و اگربین این سه ضلع هماهنگی باشد موتور کشور درست کار می کند و اگر این سه ضلع هماهنگ نباشند این موتور درست کار نمی کند .

وی گفت: بنده به عنوان دادستان کل کشور می گویم دستگاه قضا جهت حفظ امنیت کشور و همکاری با نیروی انتظامی از هیچ کاری کوتاهی نمی کند و اگر جایی اثری از ناهماهنگی دیدید حتما گوشزد کنید.

دادستان کل کشور گفت: سیاست قوه قضاییه این است که هم افزایی را با نیروهای امنیتی داشته باشد البته این همکاری باید در چارچوب وظایف باشد و ما زمانی که می بینیم دشمن با تمام توان برنامه ریزی می کند و از خارج کشور دستور می دهد و از اتوبان بی نظارت اینترنت افرادی را فریب می دهد.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری ادامه داد:کار به جایی می رسد که انگار وظیفه رییس جمهور یک کشور مثل امریکا این است که صبح که از خواب بیدار می شود توئیت کند و از پشت پرده توطئه گران را حمایت کند و به آنها خط دهد، این نشان می دهد که در پشت پرده چه می گذرد.

وی گفت: اولا باید خط مردم و اعتراضات مردم را از خط دشمن جدا کرد و در این اعتراضات مردم به سرعت خط خود را از دشمن جدا کردند فقط تعداد کمی در میدان باقی ماندند.

دادستان کل کشور گفت:بررسی ها و تحقیقات نشان داد همین تعداد افرادی اندکی هم که درمیدان باقی ماندند فریب خورده بودند آن آقایی که پرچم را پایین کشید یک نوجوان بود و آقایی به او گفته بود که به تو پول می دهم که این پرچم را پایین بکشی و قطعا این نوجوان فریب خورده است این موارد نشان می دهد که دشمن به استیصال رسیده است.

وی افزود:دشمن تلاش و هزینه کرد ولی حضور مردم مانند آب روی آتش بود و حضور نیروهای انتظامی بسیار خوب بود و باید توجه کرد که دشمن هرگز دست از دشمنی خود بر نمی دارد.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری گفت: بعد از این حوادث دشمن دوباره تحرکات خود را شروع کرده و از اینترنت دوباره فرخوان می دهد که در دهه فجر تجمعاتی را ایجاد کنند که باید هشیار بود لیکن دشمن به دنبال ایجاد آشوب است آیا که خود می داند که هیچ گاه به نشانه مهم خود نمی رسد و هیچگاه دست از توطئه های خود بر نمی دارد و اینجا است که قوه قضاییه و نیروهای انتظامی باید هوشیار باشند و مسئولیت ناجا از مسئولیت ها خطیر است و باید مقتدرانه در برابر توطئه های دشمن ایستاد.

برداشتن روسری کار فرزند گانه ای است

منتظری همچنین در حاشیه مراسم افتتاح سامانه مجازی ضابطین در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که یکی از وکلا مدعی شده است جهت یکی از دخترانی که در خیابان حجاب خود را برداشته، وثیقه 500 میلیون تومانی صادر شده است هست، آیا این فرد بازداشت شده است و عنوان صحت دارد، گفت: این مسئله را بسیار امر جزیی و غیرقابل توجه می دانم، آیا که اکثر به اتفاق بانوان ما یا محجبه چادری هستند یا حجاب اسلامی درستی دارند یا بعضی ها اگر حجاب درست و کاملی ندارند، قطعا پاکدامنی و عفاف مورد نیاز را دارند و حرکتی را انجام نمی دهند که مورد نظر دشمن است.

او ادامه داد: برداشتن روسری در خیابان حرکتی بسیار فرزند گانه است که دختر جوانی در نقطه ای که افراد زندگی طبیعی ارزش را می کنند و راه خود را می روند در خیابان ناگهان روسری خود را بردارد و خود را نشان دهد و بعضی ماموریت داشته باشند از او فیلم بگیرند و بلافاصله در اینترنت منتشر کنند.

دادستان کل کشور تصریح کرد: انتظار ما این هست؛ زن های محترم به خصوص دختر زن ها توجه داشته باشند که اگر اعتقاد به اسلام دارند، می دانند که شرع مقدس اسلام به صراحت آیه قرآن حجاب را جهت زن مسلمان واجب کرده اگر هم اعتقاد به اسلام ندارند که یا مسلمان نیستند یا اعتقاد ضعیفی به مبانی اسلام دارند، کسانی که خود را ملتزم به اصول و قواعد جامعه مدنی می دانند، متوجه هستند که هنگامی که قانونی وضع شده است و در کشور جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران جهت زن ها حجاب را مورد نیاز دانسته، وظیفه تبعیت از آن را دارند و کسی هم نباید مزاحم زندگی شخصی افراد شود و حریم شخصی اشخاص به هر ترتیبی که می خواهند زندگی کنند، محترم است ولی در جامعه باید ملتزم به یک سری قواعد و ضوابط قانونی باشند.

منتظری گفت: کسانی که این کار را می کنند زیاد از نادانی و فریب خوردگی است و از روی القائاتی است که از خارج کشور می شود و حرکاتی را انجام می دهند که کاملا فرزند گانه است.

او با اشاره به اینکه اگر کسی مرتکب این حرکت شده است و بی حجاب در جامعه حرکت کند به موجب قانون مرتکب جرم شده، گفت: فردی که بی حجابی و حرکاتی را که در ارزش یک بانوی مسلمان نیست، مرتکب شود از نظر قانون جرم مرتکب شده است و تحت تعقیب هست، البته ما اعتقاد داریم این افراد را قبل از مجازات هدایت و ارشاد کنیم تا متنبه و متوجه شوند که این حرکت صحیحی نیست و دستگاه قضایی نیز باید در چارچوب قانون حرکت کند و کارها پیشگیرانه را انجام دهد.

واژه های کلیدی: امنیت | انقلاب | دستگاه | انتظامی | رهبر انقلاب | نیروی انتظامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs