هشدار دادن روسیه پوتین شایعات آزادی بیان

هشدار دادن: روسیه پوتین شایعات آزادی بیان اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رضا شکاری همچنان بازیکن ذوب آهن است

کمیته انضباطی در پرونده شکایت کلوب ذوب آهن از ملی پوش امید خود، حق را به کلوب داد.

رضا شکاری همچنان بازیکن ذوب آهن است

رضا شکاری همچنان بازیکن ذوب آهن است

عبارات مهم : بازیکن

کمیته انضباطی در پرونده شکایت کلوب ذوب آهن از ملی پوش امید خود، حق را به کلوب داد.

به گزارش ایسنا به نقل از کلوب ذوب آهن، “رضا شکاری” بازیکن جوان تیم فوتبال ذوب آهن بدون هماهنگی با ترک اردو و تمرینات تیم فوتبال ذوب آهن، اقداماتی را در جهت پیوستن به تیم روستوف روسیه انجام داده بود. صبحگاه امروز کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، حکم قطعی خود را بعد از گذر از مراحل تجدیدنظر خواهی، صادر کرد.

رضا شکاری همچنان بازیکن ذوب آهن است

در این حکم آمده است: “درخصوص تجدیدنظرخواهی خاص کلوب ذوب آهن اصفهان نسبت به رای قطعی شماره ۱۳۶ مورخ ۱۸/۲/۹۶ این کمیته راجع به عنوان شکایت آن کلوب به طرفیت آقای رضا شکاری با توجه به مفاد اوراق پرونده و بیانات نمایندگان کلوب ذوب آهن در جلسه مورخ ۱۱/۴/۹۶ مبنی بر اینکه بازیکن مذکور(رضا شکاری) کماکان تحت قرارداد کلوب ذوب آهن است و اگر می خواهد از کلوب جدا شده است و به تیم دیگری بپیوندد باید مطابق مفاد قرارداد فی مابین عمل نماید و با توجه به بیانات صریح نماینده بازیکن (آقای ابراهیمی) که اظهار داشته اگر آقای رضا شکاری به عنوان بازیکن تمرینات کلوب را ترک کرده باید با ضوابط داخلی کلوب با او واکنش‌ها شود و از طرفی تاکنون نیز به تیم دیگری از جمله روستوف روسیه هم نپیوسته تا غرامتی بدهد و با توجه به اینکه طرفین امکان تراضی یا مذاکرات سازش را مطرح کردند و نهایتا کلوب ذوب آهن اصفهان اعلام نمود که هیچ تراضی و سازشی صورت نگرفته هست، کمیته انضباطی مستندا به ماده ۳۰ آئین نامه انضباطی و مفاد قرارداد فی مابین، بازیکن مذکور را کماکان متعلق به کلوب ذوب آهن دانسته و نامبرده را مکلف به رعایت مفاد قرارداد فی مابین می نماید.

و ولی در خصوص خسارت مادی حاصل از واکنش‌ها بازیکن و یا تنبیه انضباطی ایشان به جهت احتمال فسخ غیرموجه، چون جدایی آقای رضا شکاری از کلوب ذوب آهن و پیوستن او به تیم جدیدش محقق نشده لذا کمیته انضباطی با تکلیفی مواجه نیست. این رای قطعی است.”

کمیته انضباطی در پرونده شکایت کلوب ذوب آهن از ملی پوش امید خود، حق را به کلوب داد.

بدین ترتیب با اعلام رسمی رای قطعی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشور، رضا شکاری همچنان بازیکن ذوب آهن محسوب شده است و هرگونه جدایی وی، منوط به رضایت نامه کلوب ذوب آهن است.

واژه های کلیدی: بازیکن | فوتبال | قرارداد | رضا شکاری | کمیته انضباطی | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs